Działamy już od ponad 6 lat

Nasze początki przypadają na rok 2012. Lata mijają, a my się rozwijamy, swoim klientom zapewniając profesjonalną i miłą obsługę.

W natłoku codziennych obowiązków czas ma podwójną wartość.

Telefony, maile, spotkania, prezentacje… Zamiast działać na własną rękę, zwiąż się z nami! Marketing jest nieodłącznym elementem działań strategicznych, a strategia musi być dokładnie zaplanowana i przemyślana!

Łączymy działania OFFLINE z działaniami ONLINE.

Gwarantujemy usługi dopasowane do Twoich potrzeb, wysoką jakość i trwałe relacje.

Studio OPTIMO posiada doskonałe rozeznanie na rynku poligraficznym, reklamowym i medialnym. Współpraca z nami pozwala na pełną kontrolę jakości, skrócenie terminów realizacji i obniżenie kosztów przeprowadzanych działań.

Łączymy działania OFFLINE z działaniami ONLINE.

Od lat realizujemy unikatowe wizje klientów wywodzących się z różnych branży.

Dzięki stałej współpracy z klientami o różnej specyfice działalności zdobyliśmy doświadczenie w kreowaniu wizerunku marki. Posiadana wiedza, kompetencje i niekończące się pokłady kreatywności, pozwalają nam wdrażać nawet najbardziej skomplikowane kreacje.

Łączymy działania OFFLINE z działaniami ONLINE.
Katarzyna Jaroszekszef wszystkich szefów

Skarbnica wiedzy, pomysłów i prawdziwy człowiek konkret. Zapewnia rzeczowe konsultacje i profesjonalne doradztwo z zakresu marketingu. To zahartowana w boju specjalistka od spraw beznadziejnych i nijakich.

Krzysztof Klamkawebdev

Zajmuje się tworzeniem stron wszelakich. Specjalista z zakresu interfejsów i reakcji użytkowników na stronach internetowych i aplikacjach mobilnych.

Arkadiusz GraselaGRAFIK I OAZA SPOKOJU

Ma doskonałe rozeznanie na rynku poligraficznym i sporo zapału do pracy. Klienci doceniają go za pomysłowość, cierpliwość i kreatywne podejście do powierzonych mu projektów.

780Klientów
1600Zrealizowanych projektów
4320Wypitych filiżanek kawy
100procent zaangażowania

Nasze motto to optimo MODO, czyli w najlepszy możliwy sposób.

Pracujemy z pasją, jesteśmy otwarci na ludzi, a przede wszystkim szanujemy naszych klientów.

Dlaczego warto nas wybrać?

Bo działamy ekspresowo

Wiemy doskonale, co oznacza praca pod presją czasu – to dla nas codzienność. Lata praktyki pozwoliły nam na wypracowanie skutecznych metod działania.

Bo mamy zapał do pracy

Każdy projekt to dla nas okazja do tego, by się wykazać. Trudne zadania to dla nas wyzwania. My to lubimy, a Klienci? Oni to doceniają.

Bo lubimy ludzi

Kontakt z Klientem to najprzyjemniejsza część naszej pracy. Wszystko dlatego, że każdego z nich traktujemy jak partnera w biznesie.