fbpx

To nie tak, że nie lubisz poniedziałków.
Może po prostu czas zmienić pracę?

Team work to podstawa, wiemy jak ważny jest zespół, dlatego wciąż powiększamy swoją drużynę. Szukamy kreatywnych i otwartych umysłów, które podobnie jak my wierzą w siłę marketingu i potęgę wartościowej treści. To może być krótka wymiana maili, dłuższa rozmowa albo spotkanie zakończone długoletnią współpraca. Ale nie dowiesz się tego, jeśli nie dasz nam się poznać!

Aktualnie szukamy

Ark_brand_design

Nie widzisz siebie w powyższych anonsach?

Nie wylewaj łez, nie załamuj rąk. Chętnie poznamy cię, nawet bez wymyślania pretekstu. Wystarczy jak dasz o sobie znać w formularzu poniżej, wpisując jakie stanowisko jest twoim wymarzonym. Na koniec nie zapomnij zaznaczyć zgody o chęć udziału w przyszłych rekrutacjach, bo inaczej nie będziemy mogli się z tobą skontaktować.

Informujemy, że administratorem danych jest Studio OPTIMO z siedzibą we Wrocławiu ul. Strzegomska 42k/12 (dalej jako “administrator”). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych – do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.

Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

Add Your Heading Text Here

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

BĄDŹ ZAWSZE O KROK PRZED KONKURENCJĄ

Otrzymuj jako pierwszy info o nowych rozwiązaniach marketingowych, które pomogą twojej marce wyprzedzić konkurencję.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej z naszej Polityki prywatności.