fbpx
Funny moments

Web Designer Bucket List 2020

Postanowiliśmy odciążyć was w jednym z noworocznych rytuałów i dostarczyć wam gotowca. Poniżej przygotowaliśmy 10 totalnych must have, jeśli chodzi o faile w pracy Web Designera.

Funny moments

Graphic Designer Bucket List 2020

Postanowiliśmy odciążyć was w jednym z noworocznych rytuałów i dostarczyć wam gotowca. Poniżej przygotowaliśmy 10 totalnych must have, jeśli chodzi o faile w pracy Graphic Designera.

Funny moments

Social Media Manager Bucket List 2020

Postanowiliśmy odciążyć was w jednym z noworocznych rytuałów i dostarczyć wam gotowca. Przygotowaliśmy 10 totalnych must have, jeśli chodzi o faile w pracy Social Media Managera.

Bez kategorii

Christmas Magic Offer- promocja na kartki świąteczne 2019

Beznamiętna hurtowa wysyłka i pobrane z internetu teksty życzeń nie jest dobrym sposobem na zapadnięcie w pamięć naszych klientów czy partnerów biznesowych. Zadbaj o trafiony prezent świąteczny dla swoich klientów, a zobaczysz jaką moc ma magia świąt.

Case study

Czy kontrowersja się opłaca?

Jedna z najsłynniejszych produkcji Roba Marshalla, która w 2002 roku przywróciła Hollywood wiarę w musicale, zawierała pewną uniwersalną prawdę rządzącą showbiznesem. Całość trafnie zamknięto w genialnym tagline filmu: „If you can’t be famous, be infamous”. Tylko dziś wszystkiego musi być więcej i mocniej, w imię zasady wyróżnij się albo zgiń. I o ile odwaga jest matką chrzestną marketingu to czy warto świadomie przekraczać granicę, wkraczając na zwodnicze wody kontrowersji?

Add Your Heading Text Here

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej z naszej Polityki prywatności.