fbpx
Case study

„Wpuśćmy internet do sejmu”, czyli youtuberzy zakładają partię polityczną

Znani z prowadzenia kanału komediowego WiP Bros youtuberzy, ogłosili niedawno, że zawieszają swoją dotychczasową działalność i zakładają partię polityczną. W swoich pierwszych spotach zapowiadali prawdziwie rewolucyjne rozwiązania, skupiając się przede wszystkim na reformie edukacji. Akcja rozpoczynać miała promocję partii przed wyborami parlamentarnymi, które odbyć mają się w 2023 roku. Sami twórcy swą decyzję motywowali faktem, że za 3 lata 90% ich milionowej widowni osiągnie pełnoletność. Czy cała akcja to widowiskowy prank czy może realna chęć wejścia do polityki?

Case study

Wszystko, co musisz wiedzieć o #Hot16Challenge2

#Hot16Challenge2 to wyzwanie, które w ostatnich kilku tygodniach zawładnęło przestrzenią social media w Polsce. Czym właściwie jest i na czym polega Hot16Challenge? Jak do raperskiego wyzwania załapały się postacie niezwiązane ze sceną muzyczną? W tym artykule znajdziesz odpowiedzi na te i wszystkie inne nurtujące cię pytania dotyczące gorącej 16.

mezczyzna w garniturze lapie sie za glowe
Case study

Jak prowadzić biznes w czasie pandemii?

Co robić, aby moja marka przetrwała kryzys związany z pandemią koronawirusa? Oczywiście nie ma sprawdzonej recepty na kryzys konsumpcyjny wywołany stanem epidemii w Polsce, jednak istnieje kilka zasad, które mogą umożliwić ci zrozumienie obecnych mechanizmów rynku.

Add Your Heading Text Here

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej z naszej Polityki prywatności.